1.Camilla Brunsberg, 46, oppositionsråd, Lyckeby
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: Camilla.brunsberg@moderaterna.se
Telefonnummer: 0709-313001
Facebook 
Twitter 
Instagram

 


2. Carl-Göran Svensson, 65, lantbrukare, Vallby
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: carl-goran.svensson@moderaterna.se 
Telefonnummer:0708-441900
Facebook
Twitter 

 


Emma Swahn Nilsson, 46, egenföretagare, Bastasjö
´´Sveriges framtid börjar i skolan. Prioritera skolan först´´
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: emma.swahn-nilsson@karlskrona.se
Telefonnummer:  0709-303231
Facebook

 

 


4. Peter Glimvall, 61, överstelöjtnant, Saltö
Kontaktuppgifter:
Mail: peter.glimvall@gmail.com
Telefonnummer: 0708-915340

 

 


5. Anna Ottosson, 39, controller, Ringö

 

 

 

 


6. Morgan Kullberg, 41, filosofie doktor, Bredäng.
Kontaktuppgifter och sociala medier: Mail: Morgan.kullberg@moderaterna.se
Telefonnummer: 0709-541151
Facebook

 

 


7. Sophia Ahlin, 34, egen företagare, Trossö
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: Sophia.ahlin@karlskrona.se
Telefonnummer: 0709-842433
Blogg

 

 


8. Julia Melander, 21, bitr restaurangchef, Lyckeby
Kontaktuppgifter:
Mail: julia.melander1@gmail.com

 

 

 


9. Jan Åke Nordin, 60, leg sjuksköterska, Trossö

Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: nordin.janake@gmail.com
Telefonnummer:0730-535761
Twitter

 


10. Jan Lennartsson, 54, egen företagare, Sturkö
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: jan.lennartsson@karlskrona.se
Telefonnummer: 0733-50 50 05
Facebook 
Twitter 

 


11. Emina Cejvan, 64, ekonom, Trossö
Kontaktuppgifter:
Mail: emina.cejvan@gmail.com
Telefonnummer: 0739983371

 

 


12. Lars Göran Forss, 68, egen företagare, NättrabyLars Göran Forss
” Starkare näringsliv i skärgården genom fler turister/båtturister”
Kontaktuppgifter:
Mail: elgetech@hotmail.com
Telefonnummer: 0708-882225

 

 


13. Hanna Ekblad, 37, politisk sekreterare, Bastasjö
Kontaktuppgifter:
Mail: hanna.ekblad@karlskrona.se
Telefon 0709-304826

 

 


14. Anders Ovander, 74, fd ekonomichef, Nättraby

 

Info kommer:

 

 


(Bild kommer )15. Velia Ekström 64, civilingengör, Trossö
Kontaktuppgifter
Mail: velia.ekstrom@telia.com

Twitter

 


16. Bengt Fröberg, 63, sjöofficer, HästöBengt Fröberg
Kontaktuppgifter:
Mail: bca.froberg@gmail.com
Telefonnummer:  0702-494165

 

 


17. Annicka Engblom, 51, riksdagsledamot, Rödeby
Kontaktuppgifter och sociala medier:
Mail: annicka.engblom@riksdagen.se
Telefonnummer: 070-2670001
Blogg: 
Facebook
Instagram
Twitter


18. Torsten Palmgren, 58. lantmästare, Inglatorp
Kontaktuppgifter:
Mail: torsten.palmgren@gmail.com
Telefonnummer: 0708-440490

 

 


19. Camilla Hansson, 38, lärare, Höryda

 

 

 

 


20. ( Bild kommer) Johan Hjortsberg, 53, sjökapten, Galgamarken

Kontaktuppgifter:
Mail: johan.hjortsberg@gmail.com
Telefonnummer: 0733-745275

 

 


Charlotta Sahlin21. Charlotta Sahlin, 61, hudterapeut, Karlsrkona

 

info kommer:

 

 


22. Philip Årmann, 28, teknisk produktägare, Trossö

 

 

 

 


23. Katarina Nordin, 25, Student, Trossö

 

 

 

 


(Bild kommer )24. Annika Hansson, 62, fd advokatsekreterare, Trossö
Kontaktuppgifter:
Mail: annika-hansson@bredband2.com
Telefonnummer: 070-726 87 53

 

 


25. Anna Stridsjö, 35, ekonom, Rödeby
Kontaktuppgifter:
Mail: annastridsjo@outlook.com
Telefonnummer: 0768-821111

 

 


26. Birgitta Gemélius, 75, pensionär, Fäjö
Kontaktuppgifter:
Mail: birgitta@gamelius.com
Telefonnummer: 0708-381181

 

 


27. Thomas Nilsson, 55, lantmästare, Fridlevstad

 

info kommer

 

 


28. Lindy Olofsson, 38, jobbcoach, Lyckeby

 

 

 

 


29. Thomas Zeidler, 52, civilingenör, Björkholmen
Kontaktuppgifter:
Mail: Thomas.zeidler@karlskrona.se
Telefonnummer: 0709-614365

 

 


30. Anders Jonasson, 68, fd polis, Knösö
Kontaktuppgifter:
Mail: jonasson.anders@hotmail.com
Telefonnummer: 0708-108469